satın almak BYCHPS ile VP4032K251R040
Garanti ile satın alın
| Varistör Gerilimi (Tipi): | 68V |
|---|---|
| Varistör Gerilimi (Min): | 61.2V |
| Varistor Gerilimi (Maks): | 74.8V |
| Dizi: | Automotive, AEC-Q200, VP |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 2-SMD, J-Lead |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 2 (1 Year) |
| Maksimum DC Volt: | 56VDC |
| Maksimum AC Volt: | 40Vrms |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | VP4032K251R040 |
| Enerji: | 4.1J |
| Açıklama: | VARISTOR 68V 250A 4032 |
| Akım - dalgalanma: | 250A |
| Email: | [email protected] |