satın almak BYCHPS ile ZXTN2011GTA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 100V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 220mV @ 500mA, 5A |
| transistör Türü: | NPN |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-223 |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 3W |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | TO-261-4, TO-261AA |
| Diğer isimler: | ZXTN2011GDKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ZXTN2011GTA |
| Frekans - Geçiş: | 130MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 100V 6A 130MHz 3W Surface Mount SOT-223 |
| Açıklama: | TRANS NPN 100V 6A SOT223 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 100 @ 2A, 2V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 50nA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 6A |
| Email: | [email protected] |