satın almak BYCHPS ile ZXTN2020FTA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 100V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 150mV @ 400mA, 4A |
| transistör Türü: | NPN |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | SOT-23-3 |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 1.2W |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Diğer isimler: | ZXTN2020FDKR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ZXTN2020FTA |
| Frekans - Geçiş: | 130MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 100V 4A 130MHz 1.2W Surface Mount SOT-23-3 |
| Açıklama: | TRANS NPN 100V 4A SOT23-3 |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 100 @ 1A, 2V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 20nA (ICBO) |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 4A |
| Email: | [email protected] |