satın almak BYCHPS ile ZXTN617MATA
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 15V |
|---|---|
| Ib, Ic @ Vce Doygunluk (Max): | 280mV @ 50mA, 4.5A |
| transistör Türü: | NPN |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | DFN2020B-3 |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 3W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 3-UDFN |
| Diğer isimler: | ZXTN617MATATR |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | ZXTN617MATA |
| Frekans - Geçiş: | 120MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Bipolar (BJT) Transistor NPN 15V 4.5A 120MHz 3W Surface Mount DFN2020B-3 |
| Açıklama: | TRANS NPN 15V 4.5A 3-DFN |
| Ic @ DC Akım Kazancı (hFE) (Min), Vce: | 200 @ 3A, 2V |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 25nA |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 4.5A |
| Email: | [email protected] |