satın almak BYCHPS ile 193B
Garanti ile satın alın
| tip: | - |
|---|---|
| Hata payı: | ±15% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 2.500" L x 2.750" W (63.50mm x 69.85mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | 193 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | 193BHM |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Malzeme - Çekirdek: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 193B |
| İndüktans: | 12H |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 3.060" (77.72mm) |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 12H Unshielded Inductor 100mA 155 Ohm Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 12H 100MA 155 OHM CHAS |
| DC Direnç (DCR): | 155 Ohm |
| Güncel Beğeni: | 100mA |
| Güncel - Doygunluk: | - |
| Email: | [email protected] |