satın almak BYCHPS ile 193V
Garanti ile satın alın
| tip: | - |
|---|---|
| Hata payı: | ±15% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 3.750" L x 4.500" W (95.25mm x 114.30mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | 193 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | 193V-ND HM1567 |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Malzeme - Çekirdek: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 193V |
| İndüktans: | 150mH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 4.560" (115.82mm) |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 150mH Unshielded Inductor 3A 1 Ohm Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 150MH 3A 1 OHM CHASSIS |
| DC Direnç (DCR): | 1 Ohm |
| Güncel Beğeni: | 3A |
| Güncel - Doygunluk: | - |
| Email: | [email protected] |