satın almak BYCHPS ile 193R
Garanti ile satın alın
| tip: | - |
|---|---|
| Hata payı: | ±15% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 3.130" L x 3.250" W (79.50mm x 82.55mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | 193 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Çalışma sıcaklığı: | - |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Malzeme - Çekirdek: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 4 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 193R |
| İndüktans: | 300mH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 3.810" (96.77mm) |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 300mH Unshielded Inductor 1A 3.5 Ohm Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 300MH 1A 3.5 OHM CHASS |
| DC Direnç (DCR): | 3.5 Ohm |
| Güncel Beğeni: | 1A |
| Güncel - Doygunluk: | - |
| Email: | [email protected] |