satın almak BYCHPS ile 2954918
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | 800mV @ 700mA |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 1300V (1.3kV) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Module |
| hız: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Module |
| Diğer isimler: | EMG 90-DIO 32P |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -20°C ~ 150°C |
| bağlantı Tipi: | DIN Rail |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 3 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 2954918 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Array 32 Common Cathode Standard 1300V (1.3kV) 700mA DIN Rail Module |
| diyodu, tip: | Standard |
| diyot Yapılandırma: | 32 Common Cathode |
| Açıklama: | DIODE MODULE 1.3KV 700MA |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 5µA @ 1300V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) (Diyot başına): | 700mA |
| Email: | [email protected] |