satın almak BYCHPS ile 2954934
Garanti ile satın alın
| Gerilim - İleri (Vf) (Max) @ Eğer: | - |
|---|---|
| Gerilim - DC Ters (Vr) (Max): | 1300V (1.3kV) |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Module |
| hız: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Module |
| Diğer isimler: | EMG90-DIO32M EMG90DIO32M |
| Çalışma Sıcaklığı - Bağlantı: | -20°C ~ 150°C |
| bağlantı Tipi: | DIN Rail |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 3 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 2954934 |
| Genişletilmiş Açıklama: | Diode Array 32 Common Anode Standard 1300V (1.3kV) DIN Rail Module |
| diyodu, tip: | Standard |
| diyot Yapılandırma: | 32 Common Anode |
| Açıklama: | DIODE MODULE 1.3KV |
| Güncel - Kaçak @ VR Ters: | 5µA @ 1300V |
| Güncel - Ortalama Rektifiye (Io) (Diyot başına): | - |
| Email: | [email protected] |