satın almak BYCHPS ile 5962-8680603VEA
Garanti ile satın alın
| Voltaj - Kaynağı (Vcc / Vdd): | 6.95 V ~ 40 V |
|---|---|
| Topoloji: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter, Full-Bridge, Half-Bridge, Push-Pull |
| senkron Doğrultucu: | No |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 16-CDIP |
| Dizi: | - |
| Seri Arayüzler: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 16-CDIP (0.300", 7.62mm) |
| çıkış Tipi: | Transistor Driver |
| Çıkış Fazları: | 1 |
| Output Yapılandırması: | Positive |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C (TJ) |
| Çıkış Sayısı: | 2 |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 18 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 5962-8680603VEA |
| Görev, işlev: | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Frekans - Anahtarlama: | 200kHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buck, Boost, Flyback, Forward Converter, Full-Bridge, Half-Bridge, Push-Pull Regulator Positive Output Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down DC-DC Controller IC 16-CDIP |
| Görev Döngüsü (Maks.): | 50% |
| Açıklama: | IC REG CTRLR MULT TOP 16CDIP |
| Kontrol Özellikleri: | Dead Time Control, Enable, Frequency Control, Soft Start |
| Saat Senkronizasyonu: | Yes |
| Email: | [email protected] |