satın almak BYCHPS ile 5962-9205804MXC
Garanti ile satın alın
| Gerilim - I / O: | 5.00V |
|---|---|
| Gerilim - Çekirdek: | 5.00V |
| tip: | Floating Point |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 141-CPGA |
| Dizi: | TMS320C3x |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | 141-BCPGA |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C (TA) |
| On-Chip RAM: | 8.25kB |
| Kalıcı hafıza: | External |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | 5962-9205804MXC |
| arayüzey: | Serial Port |
| Açıklama: | IC DSP FLOAT-POINT 141CPGA |
| Saat Hızı: | 50MHz |
| Email: | [email protected] |