satın almak BYCHPS ile 74271308
Garanti ile satın alın
| tip: | Round |
|---|---|
| Dizi: | WE-NCF |
| Puanlar: | - |
| Dış Boyut: | 1.173" W x 0.791" H (29.80mm x 20.10mm) |
| Diğer isimler: | 732-3634 |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme: | 4W620 |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 74271308 |
| uzunluk: | 0.512" (13.00mm) |
| İç Boyut: | 0.323" Dia (8.20mm) |
| Empedans @ Frekansı: | 93 Ohm @ 100MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Clamp Chassis Mount Ferrite Core 93 Ohm @ 100MHz ID 0.323" Dia (8.20mm) OD 1.173" W x 0.791" H (29.80mm x 20.10mm) Length 0.512" (13.00mm) |
| dizayn: | Clamp |
| Açıklama: | FERRITE CORE 93 OHM CLAMP 8.2MM |
| Email: | [email protected] |