satın almak BYCHPS ile 7427153
Garanti ile satın alın
| tip: | Round |
|---|---|
| Dizi: | Star-Ring |
| Puanlar: | - |
| Dış Boyut: | 1.181" W x 0.787" H (30.00mm x 20.00mm) |
| Diğer isimler: | 732-1508 |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme: | 4W620 |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 7427153 |
| uzunluk: | 0.787" (20.00mm) |
| İç Boyut: | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Empedans @ Frekansı: | 165 Ohm @ 100MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Hinged (Snap On), Key Required Chassis Mount Ferrite Core 165 Ohm @ 100MHz ID 0.315" Dia (8.00mm) OD 1.181" W x 0.787" H (30.00mm x 20.00mm) Length 0.787" (20.00mm) |
| dizayn: | Hinged (Snap On), Key Required |
| Açıklama: | FERRITE CORE 165 OHM HINGED 8MM |
| Email: | [email protected] |