satın almak BYCHPS ile 7427521
Garanti ile satın alın
| Gerilim Oylama - DC: | - |
|---|---|
| Gerilim Oylama - AC: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.335" L x 0.220" W (8.50mm x 5.60mm) |
| Dizi: | WE-CMS |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 0302 (0805 Metric) |
| Diğer isimler: | 732-2358-2 7427521-ND Q4948396 Q5161352 T1044318 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Satır Sayısı: | 2 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 7427521 |
| İndüktans @ Frekans: | - |
| Empedans @ Frekansı: | 52 Ohm @ 100MHz |
| Yükseklik (Max): | 0.126" (3.20mm) |
| filtre Türü: | Power, Signal Line |
| Özellikler: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 52 Ohm @ 100MHz 5A DCR 3 mOhm |
| Açıklama: | CMC 5A 2LN 52 OHM SMD |
| DC Direnci (DCR) (Maks.): | 3 mOhm |
| Kart Kalınlığı (mm): | 5A |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |