satın almak BYCHPS ile 74275812
Garanti ile satın alın
| tip: | Round |
|---|---|
| Dizi: | STAR-BUENO |
| Puanlar: | - |
| Dış Boyut: | 0.748" Dia (19.00mm) |
| Diğer isimler: | 732-3302 |
| bağlantı Tipi: | Free Hanging |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme: | 4W620 |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 8 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 74275812 |
| uzunluk: | 1.192" (30.30mm) |
| İç Boyut: | 0.197" Dia (5.00mm) |
| Empedans @ Frekansı: | 200 Ohm @ 100MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | Hinged (Snap On), Key Required Free Hanging Ferrite Core 200 Ohm @ 100MHz ID 0.197" Dia (5.00mm) OD 0.748" Dia (19.00mm) Length 1.192" (30.30mm) |
| dizayn: | Hinged (Snap On), Key Required |
| Açıklama: | FERRITE CORE 200 OHM HINGED 5MM |
| Email: | [email protected] |