satın almak BYCHPS ile 74275243
Garanti ile satın alın
| Boyut / Boyut: | 0.236" Dia (6.00mm) |
|---|---|
| Dizi: | WE-UKW |
| Puanlar: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Diğer isimler: | 732-7137 |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 125°C |
| Satır Sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 15 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 74275243 |
| Empedans @ Frekansı: | 961 Ohm @ 100MHz |
| Yükseklik (Max): | 0.591" (15.00mm) |
| filtre Türü: | - |
| Açıklama: | FERRITE BEAD 961 OHM RADIAL 1LN |
| DC Direnci (DCR) (Maks.): | - |
| Kart Kalınlığı (mm): | 3A |
| Email: | [email protected] |