satın almak BYCHPS ile 7443550320
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.512" L x 0.504" W (13.00mm x 12.80mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | WE-HCI |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Diğer isimler: | 732-1118-2 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 155°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | 7443550320 |
| İndüktans: | 3.2µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.197" (5.00mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 34MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 3.2µH Shielded Wirewound Inductor 16A 5.3 mOhm Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 3.2UH 16A 5.3 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 5.3 mOhm |
| Güncel Beğeni: | 16A |
| Güncel - Doygunluk: | 15A |
| Email: | [email protected] |