satın almak BYCHPS ile AHEF1000
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Max: | 32V |
|---|---|
| tip: | Polymeric |
| Zaman Trip: | 15s |
| Kalınlığı (Max): | - |
| Boyut / Boyut: | 0.925" L x 0.157" W (23.50mm x 4.00mm) |
| Dizi: | PolySwitch®, AHEF |
| Direnç - Yolculuk Sonrası (R1) (Maks.): | 16 mOhm |
| Direnç - Başlangıç (Ri) (Min): | 6 mOhm |
| Direnç - 25 ° C (Tip): | - |
| Puanlar: | AEC-Q200 |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Disc |
| Diğer isimler: | AHEF1000HF RF3360-000 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 10 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AHEF1000 |
| kurşun Aralığı: | 0.400" (10.15mm) |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 1.098" (27.90mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | PTC Resettable Fuse 32V Ih Through Hole Radial, Disc |
| Açıklama: | POLYSWITCH PTC RESET 10A HOLD |
| Güncel - Trip (It): | 20A |
| Güncel - Max: | 100A |
| Güncel - Tut (Ih) (Max): | 10A |
| Onaylar: | - |
| Email: | [email protected] |