satın almak BYCHPS ile AS1118-BQFT
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-TQFN (4x4) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 24-UFQFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | 185460005 185460009 AS1118BQFT |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 16 Weeks |
| Üretici parti numarası: | AS1118-BQFT |
| arayüzey: | SPI |
| Ekran tipi: | LED |
| Rakamlar veya Karakterler: | 8 Digits |
| Açıklama: | IC DRIVER 64LED W/DELAY 24-TQFN |
| Güncel - Tedarik: | 335mA |
| yapılandırma: | 8 x (7 Segment), 64 LED |
| Email: | [email protected] |