satın almak BYCHPS ile CGHV14800F
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Deney: | 50V |
|---|---|
| Gerilim - Anma: | 125V |
| transistör Türü: | HEMT |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 440117 |
| Dizi: | GaN |
| Güç çıkışı: | 900W |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | 440117 |
| Sesli figür: | - |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | CGHV14800F |
| Kazanç: | 14.5dB |
| Sıklık: | 1.4GHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | RF Mosfet HEMT 50V 800mA 1.4GHz 14.5dB 900W 440117 |
| Açıklama: | 800-W 1200-1400-MHZ GAN HEMT |
| Güncel Beğeni: | 24A |
| Güncel - Deney: | 800mA |
| Email: | [email protected] |