satın almak BYCHPS ile CGHV1F025S
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Deney: | 40V |
|---|---|
| Gerilim - Anma: | 100V |
| transistör Türü: | HEMT |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 12-DFN (4x3) |
| Dizi: | GaN |
| Güç çıkışı: | 29W |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 12-VFDFN Exposed Pad |
| Diğer isimler: | CGHV1F025STR |
| Sesli figür: | - |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | CGHV1F025S |
| Kazanç: | 16dB |
| Sıklık: | 6GHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | RF Mosfet HEMT 40V 150mA 6GHz 16dB 29W 12-DFN (4x3) |
| Açıklama: | FET RF 100V 6GHZ 12DFN |
| Güncel Beğeni: | 2A |
| Güncel - Deney: | 150mA |
| Email: | [email protected] |