satın almak BYCHPS ile CGHV1J070D
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Deney: | 40V |
|---|---|
| Gerilim - Anma: | 100V |
| transistör Türü: | HEMT |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | Die |
| Dizi: | GaN |
| Güç çıkışı: | 70W |
| paketleme: | Tray |
| Paket / Kutu: | Die |
| Sesli figür: | - |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | CGHV1J070D |
| Kazanç: | 17dB |
| Sıklık: | 18GHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | RF Mosfet HEMT 40V 360mA 18GHz 17dB 70W Die |
| Açıklama: | RF MOSFET HEMT 40V DIE |
| Güncel Beğeni: | - |
| Güncel - Deney: | 360mA |
| Email: | [email protected] |