satın almak BYCHPS ile HM17-654271LF
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.236" Dia (6.00mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | HM17 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | - |
| Üretici parti numarası: | HM17-654271LF |
| İndüktans: | 270µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.197" (5.00mm) |
| Frekans - Deney: | 1kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 270µH Unshielded Wirewound Inductor 260mA 1.55 Ohm Max Radial |
| Açıklama: | FIXED IND 270UH 260MA 1.55 OHM |
| DC Direnç (DCR): | 1.55 Ohm Max |
| Güncel Beğeni: | 260mA |
| Güncel - Doygunluk: | - |
| Email: | [email protected] |