satın almak BYCHPS ile HM17-895182LF
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.307" Dia (7.80mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | HM17 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | - |
| Üretici parti numarası: | HM17-895182LF |
| İndüktans: | 1.8mH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.374" (9.50mm) |
| Frekans - Deney: | 1kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1.8mH Unshielded Wirewound Inductor 210mA 3.21 Ohm Max Radial |
| Açıklama: | FIXED IND 1.8MH 210MA 3.21 OHM |
| DC Direnç (DCR): | 3.21 Ohm Max |
| Güncel Beğeni: | 210mA |