satın almak BYCHPS ile HM17-895150LF
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.307" Dia (7.80mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | HM17 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | - |
| Üretici parti numarası: | HM17-895150LF |
| İndüktans: | 15µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.374" (9.50mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 15µH Unshielded Wirewound Inductor 2.1A 50 mOhm Max Radial |
| Açıklama: | FIXED IND 15UH 2.1A 50 MOHM TH |
| DC Direnç (DCR): | 50 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 2.1A |