satın almak BYCHPS ile ISC1210ER150J
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±5% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 1210 |
| Boyut / Boyut: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) |
| perdeleme: | Shielded |
| Dizi: | ISC-1210 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 30 @ 2.52MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 1210 (3225 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Powdered Iron |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ISC1210ER150J |
| İndüktans: | 15µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.095" (2.41mm) |
| Frekans - Deney: | 2.52MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 20MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 15µH Shielded Wirewound Inductor 165mA 2.5 Ohm Max 1210 (3225 Metric) |
| Açıklama: | FIXED IND 15UH 165MA 2.5 OHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 2.5 Ohm Max |
| Güncel Beğeni: | 165mA |