satın almak BYCHPS ile ISC1210ER1R5J
|---|---|
| Hata payı: | ±5% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 1210 |
| Boyut / Boyut: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm) |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | 30 @ 7.96MHz |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 1210 (3225 Metric) |
| Çalışma sıcaklığı: | -55°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | Powdered Iron |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 11 Weeks |
| Üretici parti numarası: | ISC1210ER1R5J |
| İndüktans: | 1.5µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.095" (2.41mm) |
| Frekans - Deney: | 7.96MHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | 90MHz |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1.5µH Shielded Wirewound Inductor 370mA 750 mOhm Max 1210 (3225 Metric) |
| Açıklama: | FIXED IND 1.5UH 370MA 750 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 750 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 370mA |