ISC1210ER15NK
ISC1210ER15NK
Parça Numarası:
ISC1210ER15NK
Üretici firma:
Dale / Vishay
Açıklama:
FIXED IND 15NH 720MA 120 MOHM
Veri Sayfası:
ISC1210ER15NK.pdf
Giriş
satın almak BYCHPS ile ISC1210ER15NK
Garanti ile satın alın
Özellikler
tip:Wirewound
Hata payı:±10%
Tedarikçi Cihaz Paketi:1210
Boyut / Boyut:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
perdeleme:Shielded
Dizi:ISC-1210
Puanlar:-
Q 'Frekans:50 @ 50MHz
paketleme:Tape & Reel (TR)
Paket / Kutu:1210 (3225 Metric)
Çalışma sıcaklığı:-55°C ~ 125°C
bağlantı Tipi:Surface Mount
Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL):1 (Unlimited)
Malzeme - Çekirdek:Non-Magnetic
Üretici Standart Teslimat Süresi:11 Weeks
Üretici parti numarası:ISC1210ER15NK
İndüktans:15nH
Yükseklik - Oturmalı (Max):0.095" (2.41mm)
Frekans - Deney:50MHz
Frekans - Rezonans Öz:1GHz
Genişletilmiş Açıklama:15nH Shielded Wirewound Inductor 720mA 120 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
Açıklama:FIXED IND 15NH 720MA 120 MOHM
DC Direnç (DCR):120 mOhm Max
Güncel Beğeni:720mA