satın almak BYCHPS ile LNT2C102MSE
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 160V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Dizi: | LNT |
| titrek elektrik akımı: | 1.6A @ 120Hz |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Bulk |
| Paket / Kutu: | Radial, Can - Screw Terminals |
| Diğer isimler: | 493-8990 LNT2C102MSE-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 105°C |
| bağlantı Tipi: | Chassis Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 21 Weeks |
| Üretici parti numarası: | LNT2C102MSE |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.500" (12.70mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 3.268" (83.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 1000µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 1000UF 20% 160V SCREW |
| kapasitans: | 1000µF |