satın almak BYCHPS ile LNT2C222MSE
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 160V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 1.378" Dia (35.00mm) |
| Dizi: | LNT |
| titrek elektrik akımı: | 2.7A @ 120Hz |
| Diğer isimler: | 493-8992 LNT2C222MSE-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -25°C ~ 105°C |
| Üretici parti numarası: | LNT2C222MSE |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2000 Hrs @ 105°C |
| kurşun Aralığı: | 0.500" (12.70mm) |
| Empedans: | - |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 4.055" (103.00mm) |
| Genişletilmiş Açıklama: | 2200µF 160V Aluminum Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 2000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | - |
| Açıklama: | CAP ALUM 2200UF 20% 160V SCREW |
| kapasitans: | 2200µF |