satın almak BYCHPS ile LP5990UM-2.5/NOPB
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Çıkış: | 2.5V |
|---|---|
| Gerilim - Giriş: | Up to 5.5V |
| Paket / Kutu: | 4-WFBGA, DSBGA |
| Diğer isimler: | LP5990UM-2.5/NOPBTR |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Üretici parti numarası: | LP5990UM-2.5/NOPB |
| Genişletilmiş Açıklama: | Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed Output 2.5V 200mA 4-DSBGA |
| Açıklama: | IC REG LDO 2.5V 0.2A 4DSBGA |
| Akım - Çıkış: | 200mA |