satın almak BYCHPS ile MAL202139229E3
Garanti ile satın alın
| Voltaj derecesi: | 100V |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Dağı Kara Boyutu Yüzey: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.256" Dia x 0.709" L (6.50mm x 18.00mm) |
| Dizi: | ASM 021 |
| titrek elektrik akımı: | 100mA |
| polarizasyon: | Polar |
| paketleme: | Tape & Box (TB) |
| Paket / Kutu: | Axial, Can |
| Diğer isimler: | 2222 021 39229 222202139229 4091PHTB MAL202139229 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | MAL202139229E3 |
| Ömür boyu @ Sıcaklık.: | 2500 Hrs @ 85°C |
| kurşun Aralığı: | - |
| Empedans: | 4.1 Ohm |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 22µF 100V Aluminum Capacitors Axial, Can 5.8 Ohm 2500 Hrs @ 85°C |
| ESR (Eşdeğer Seri Direnç): | 5.8 Ohm |
| Açıklama: | CAP ALUM 22UF 20% 100V AXIAL |
| kapasitans: | 22µF |
| Uygulamalar: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |