satın almak BYCHPS ile MAX9742ETX+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 20 V ~ 40 V, ±10 V ~ 20 V |
|---|---|
| tip: | Class D |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 36-TQFN (6x6) |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 36-WFQFN Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | 2-Channel (Stereo) |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 20.5W x 2 @ 8 Ohm |
| Üretici parti numarası: | MAX9742ETX+T |
| Özellikler: | Depop, Differential Inputs, Mute, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 36-TQFN (6x6) |
| Açıklama: | IC AMP AUDIO PWR 20.5W D 36TQFN |
| Email: | [email protected] |