satın almak BYCHPS ile PAM8803NHR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tip: | Class D |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-SSOP |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width) |
| çıkış Tipi: | 2-Channel (Stereo) |
| Diğer isimler: | PAM8803NHRDI |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Maksimum Çıkış Gücü x Kanalları @ Yük: | 3W x 2 @ 4 Ohm |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 9 Weeks |
| Üretici parti numarası: | PAM8803NHR |
| Özellikler: | Depop, Short-Circuit and Thermal Protection, Shutdown, Volume Control |
| Genişletilmiş Açıklama: | Amplifier IC 2-Channel (Stereo) Class D 24-SSOP |
| Açıklama: | IC AMP AUDIO 3W CLASS D 24SSOP |
| Email: | [email protected] |