satın almak BYCHPS ile QID1210005
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Kollektör Verici Dağılımı (Max): | 1200V |
|---|---|
| Vgë, Ic @ (on) Vce (Max): | 6.5V @ 15V, 100A |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Dizi: | - |
| Güç - Max: | 730W |
| Paket / Kutu: | - |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| NTC Termistör: | No |
| bağlantı Tipi: | - |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | QID1210005 |
| Giriş kapasitansı (Cíes) 'Vce: | 16nF @ 10V |
| Giriş: | Standard |
| IGBT Tipi: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | IGBT Module 2 Independent 1200V 100A 730W |
| Açıklama: | MOD IGBT 1200V 100A SPLIT SI/SIC |
| Güncel - Kollektör Kesim (Max): | 1mA |
| Güncel - Collector (Ic) (Max): | 100A |
| yapılandırma: | 2 Independent |
| Email: | [email protected] |