satın almak BYCHPS ile SCH114-151
|---|---|
| Hata payı: | ±10% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | SCH114-151 |
| İndüktans: | 150µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.193" (4.90mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 150µH Unshielded Wirewound Inductor 960mA 492 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 150UH 960MA 492 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 492 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 960mA |
| Güncel - Doygunluk: | 1.1A |