satın almak BYCHPS ile SCH114-560
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| Üretici parti numarası: | SCH114-560 |
| İndüktans: | 56µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.193" (4.90mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 56µH Unshielded Wirewound Inductor 1.7A 194 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 56UH 1.7A 194 MOHM SMD |
| DC Direnç (DCR): | 194 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 1.7A |
| Güncel - Doygunluk: | 1.9A |