satın almak BYCHPS ile SCH114-390
Garanti ile satın alın
| tip: | Wirewound |
|---|---|
| Hata payı: | ±20% |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | - |
| Boyut / Boyut: | 0.409" L x 0.409" W (10.40mm x 10.40mm) |
| perdeleme: | Unshielded |
| Dizi: | SCH114 |
| Puanlar: | - |
| Q 'Frekans: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | Nonstandard |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 125°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Malzeme - Çekirdek: | - |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 12 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SCH114-390 |
| İndüktans: | 39µH |
| Yükseklik - Oturmalı (Max): | 0.193" (4.90mm) |
| Frekans - Deney: | 100kHz |
| Frekans - Rezonans Öz: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | 39µH Unshielded Wirewound Inductor 1.95A 139 mOhm Max Nonstandard |
| Açıklama: | FIXED IND 39UH 1.95A 139 MOHM |
| DC Direnç (DCR): | 139 mOhm Max |
| Güncel Beğeni: | 1.95A |
| Güncel - Doygunluk: | 2.3A |