satın almak BYCHPS ile SN74LV8151PW
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 24-TSSOP |
| Dizi: | 74LV |
| Schmitt Trigger giriş: | No |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| çıkış Tipi: | Single-Ended |
| Diğer isimler: | 296-34065-5 SN74LV8151PW-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Giriş Sayısı: | 10 |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN74LV8151PW |
| Mantık türü: | Buffer/Inverter |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buffer/Inverter Configurable 1 Circuit 10 Input 24-TSSOP |
| Açıklama: | IC BUFFER INVERTER 10BIT 24TSSOP |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 12mA, 12mA |
| Email: | [email protected] |