satın almak BYCHPS ile SN74LV8154NG4
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tetik Tipi: | Positive Edge |
| Zamanlama: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-PDIP |
| Dizi: | 74LV |
| Reset: | - |
| paketleme: | Tube |
| Paket / Kutu: | 20-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Diğer isimler: | SN74LV8154NE4 SN74LV8154NE4-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Elementlerin sayısı: | 2 |
| Eleman başına Bit sayısı: | 16 |
| bağlantı Tipi: | Through Hole |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 7 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN74LV8154NG4 |
| Mantık türü: | Binary Counter |
| Genişletilmiş Açıklama: | Counter IC Binary Counter Element 16 Bit Positive Edge 20-PDIP |
| yön: | Up |
| Açıklama: | IC DUAL 16-BIT BIN CNTRS 20-DIP |
| Oranı Sayısı: | 25MHz |
| Email: | [email protected] |