satın almak BYCHPS ile SN74LVTH32244ZKER
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 96-PBGA MICROSTAR (13.6x5.6) |
| Dizi: | 74LVTH |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 96-LFBGA |
| çıkış Tipi: | Push-Pull |
| Diğer isimler: | 296-30020-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Elementlerin sayısı: | 8 |
| Eleman başına Bit sayısı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN74LVTH32244ZKER |
| Mantık türü: | Buffer, Non-Inverting |
| Giriş tipi: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Buffer, Non-Inverting Element 4 Bit per Element Push-Pull Output 96-PBGA MICROSTAR (13.6x5.6) |
| Açıklama: | IC BUFF/DVR 3ST 32BIT 96LFBGA |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 32mA, 64mA |
| Email: | [email protected] |