satın almak BYCHPS ile SN74LVTH32373ZKER
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 96-PBGA MICROSTAR (13.6x5.6) |
| Dizi: | 74LVTH |
| paketleme: | Original-Reel® |
| Paket / Kutu: | 96-LFBGA |
| çıkış Tipi: | Tri-State |
| Diğer isimler: | 296-25442-6 |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN74LVTH32373ZKER |
| Mantık türü: | D-Type Transparent Latch |
| bağımsız Devreler: | 4 |
| Genişletilmiş Açıklama: | D-Type Transparent Latch Channel 8:8 IC Tri-State 96-PBGA MICROSTAR (13.6x5.6) |
| Açıklama: | IC D-TYPE LATCH TRI-ST 32B 96BGA |
| Gecikme Zamanı - Yayılım: | 3ns |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 32mA, 64mA |
| Devre: | 8:8 |
| Email: | [email protected] |