satın almak BYCHPS ile SN74LVTH32245ZKER
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 96-PBGA MICROSTAR (13.6x5.6) |
| Dizi: | 74LVTH |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 96-LFBGA |
| çıkış Tipi: | Push-Pull |
| Diğer isimler: | 296-23291-2 Q1722693 SN74LVTH32245ZKER-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Elementlerin sayısı: | 4 |
| Eleman başına Bit sayısı: | 8 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN74LVTH32245ZKER |
| Mantık türü: | Transceiver, Non-Inverting |
| Giriş tipi: | - |
| Genişletilmiş Açıklama: | Transceiver, Non-Inverting Element 8 Bit per Element Push-Pull Output 96-PBGA MICROSTAR (13.6x5.6) |
| Açıklama: | IC TXRX 32BIT BUS 3.3V 96-BGA |
| Akım - Çıkış Yüksek, Düşük: | 32mA, 64mA |
| Email: | [email protected] |