satın almak BYCHPS ile MAX9550EZK+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 6 V ~ 20 V, ±3 V ~ 10 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | TSOT-23-5 |
| Dönüş oranı: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | SOT-23-5 Thin, TSOT-23-5 |
| çıkış Tipi: | - |
| Diğer isimler: | MAX9550EZK+T-ND MAX9550EZK+TTR MAX9550EZKT |
| Devre sayısı: | 1 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX9550EZK+T |
| Açıklama: | IC BUFFER VCOM TSOT23-5 |
| Güncel - Tedarik: | 2mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 55mA |
| Uygulamalar: | TFT-LCD Panels: VCOM Driver |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |