satın almak BYCHPS ile MAX9552EUD+T
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Besleme, Tek / Çift (±): | 6 V ~ 20 V, ±3 V ~ 10 V |
|---|---|
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 14-TSSOP-EP |
| Dönüş oranı: | - |
| Dizi: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| çıkış Tipi: | - |
| Devre sayısı: | 4 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici parti numarası: | MAX9552EUD+T |
| Açıklama: | IC BUFFER VCOM 14-TSSOP |
| Güncel - Tedarik: | 2mA |
| Akım - Çıkış / Kanal: | 55mA |
| Uygulamalar: | TFT-LCD Panels: VCOM Driver |
| -3dB Bant Genişliği: | - |
| Email: | [email protected] |