satın almak BYCHPS ile SN74LV8154PWR
Garanti ile satın alın
| Gerilim - Tedarik: | 2 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| tetik Tipi: | Positive Edge |
| Zamanlama: | - |
| Tedarikçi Cihaz Paketi: | 20-TSSOP |
| Dizi: | 74LV |
| Reset: | - |
| paketleme: | Tape & Reel (TR) |
| Paket / Kutu: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Diğer isimler: | SN74LV8154PWRE4 SN74LV8154PWRE4-ND SN74LV8154PWRG4 SN74LV8154PWRG4-ND |
| Çalışma sıcaklığı: | -40°C ~ 85°C |
| Elementlerin sayısı: | 2 |
| Eleman başına Bit sayısı: | 16 |
| bağlantı Tipi: | Surface Mount |
| Nem Duyarlılığı Seviyesi (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Üretici Standart Teslimat Süresi: | 6 Weeks |
| Üretici parti numarası: | SN74LV8154PWR |
| Mantık türü: | Binary Counter |
| Genişletilmiş Açıklama: | Counter IC Binary Counter Element 16 Bit Positive Edge 20-TSSOP |
| yön: | Up |
| Açıklama: | IC 16BIT BIN COUNTR 3ST 20-TSSOP |
| Oranı Sayısı: | 25MHz |
| Email: | [email protected] |